Gitár Kamaraverseny

      Gitár Kamaraverseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
A Dunakeszi Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola adott otthont a közelmúltban megrendezett gitár kamaraversenynek, amelyen intézményünket több formáció is képviselte.
A Vento E Corda duó – Kálmán Borka (fuvola) és Németh-Buhin Miguel (gitár) – kiemelkedő teljesítményt nyújtott, játékukat a zsűri arany minősítéssel jutalmazta. A duó felkészítésében Laárné-Szaniszló Éva és Kulcsár Máté tanárok működtek közre.
Az iskolát képviselte továbbá a Sütik duó is, melynek tagjai Erdei Ambrus Máté és Molnár Ádám Tamás voltak. Felkészítő tanáruk, Knyazoviczki Zoltán irányításával a formáció szintén szép eredményt ért el: produkciójukat ezüst minősítéssel jutalmazta a zsűri.