Április 17-18 között rendezték meg Dombóváron a Zeneiskolai Fúvós és Ütőhangszeres Tanárok V. Országos Versenyét. Az iskolát a Kovács Zsuzsanna-Kádár Krisztina-Forrai Judit alkotta „Nyitnikék’ trió képviselte. Végül a zsűri arany minősítéssel és nívódíjjal jutalmazta a produkciójukat. Joggal mondhatják a gyerekeknek, hogy a befektetett munka gyümölcsöző ![]()
Dombóvár
Dombóvár bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
