Március 30- és április 1. között a X. Banda Ede Regionális Csellófesztiválon vettünk részt Budapesten.
A zsűri elnöke Banda Pál gordonkaművész, az English Piano Trio tagja.
A zsűri tagjai Agárdi Gáborné a kisvárdai Weiner Leo AMI nyugalmazott gordonkatanára és Antók Zsuzsanna gyakorlatvezető gordonkatanár, szakértő.
Az alábbi eredményeket értük el:
A II/B korcsoportban legfiatalabb versenyzőként Pál Gyopár bronz minősítést szerzett.
A IV/B korcsoportban Balogh Ágoston arany minősítésben részesült.
Felkészítő tanáruk Oláh Indira, zongorán Higyed Bence kísért.
Szeretettel gratulálunk!
