Május 13-án két kamaracsoporttal – egy trióval és egy kvartettel -a Ceglédi Kamaraversenyen jártak fuvolistáink.
A trió, Takács Ilma, Biczó Boróka, Hlatki Vivien, ez volt életük első megmérettetése. Nagyon szépen helytálltak a lányok, nagyon szépen figyeltek egymásra és igazán összeszokott csapat lett belőlük. A zsűri bronz minősítéssel jutalmazta játékukat. Felkészítő tanáruk: Oláh-Baranyi Zsanett.
A kvartett, Valentin Janka, Tuczai Dalma, Takács Kamilla Sára, Borbás Nóra Sára. A lányok az év alatt nagyon szép munkàt végeztek, rutinos versenyzőkként léptek színpadra. Nagyon szépen szerepeltek, ezüst minősítést szereztek.
Felkészítő tanáraik: Kádár Krisztina és Oláh-Baranyi Zsanett.
Szeretettel gratulálunk!
