I. „Nyitni-kék” Országos Fuvolaverseny eredményei

      I. „Nyitni-kék” Országos Fuvolaverseny eredményei bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Név Tanár Iskola Város Helyezés
Huray Hanna Kiss Beáta Kodály Ének-Zenei Ált. Isk. Gimn. és Zenei AMI Budapest I. GÁLA
Hegedüs Sámuel Vályi Nagy Tamásné Rácz Aladár Zeneiskola AMI Budapest 16.ker I.
Kálmán Dorka Villő Lakatos Péterné MEA AMI Debrecen II.
Nánási Péter László Greksa László Király-König Péter Zenei AMI Szeged II.
Gál Hanna Kathi Ferencné Weiner Leó Zenei AMI és Zeneműv. Szakk. Budapest III.
Szilvágyi Mária Beyer Viola Katalin Liszt Ferenc Zenei AMI Győr III.
Töreki Anna Szűcsné Vajda Réka Metrum Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Kapuvár III.
Balog Júlia Geszti Emőke Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Budapest Különdíj
Czupy Hanna Katalin Bálintné Horváth Erika Horváth József AMI Sopron Különdíj
Balázs Ádám Varga Endre Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola ás AMI Hévíz Különdíj
Helmle Borbála Mária Laárné Szaniszló Éva Vujicsics Tihamér AMI Szentendre Különdíj
Kovács Kinga Nagyné Bosnyákovics Beáta Járdányi Pál AMI Budapest Különdíj
Kolozsi Dominika Gordos Éva Frederic Chopin Zenei AMI Gödöllő Különdíj
Walton Lili Gerber Zsófia Farkas Ferenc Zenei AMI Budapest 1. ker. Különdíj
Bella Fanni Czillahó Katalin Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Győr Különdíj
Karancsi Karolina Haszonné Nepp Ivett Városközponti Ált.Isk. Liszt Ferenc Zeneiskolája Pécs Különdíj

Név Tanár Iskola Város Helyezés
Hetyei Zsolt Kozmitsné Tomor Ibolya Pápai Bartók Béla AMI Pápa 1. díj
Bencsik Zsófia Hortobágyiné Pók Szilvia magántanuló 1.díj
Holozsai Eszter Cseri Gyöngyi Kodály AMI Debrecen 1.díj
Csutak Tilda Wiltner Ágnes Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI Eger 2. díj
Kása-Gál Natasa Kiss Beáta Kodály Zoltán Ének-zenei Ált.Isk., Gimn. és Zenei AMI Budapest 2. díj
Oszvald Johanna Sára Szarvas Anna Horváth József AMI Sopron 2. díj
Ézsöl Fanni Csaby Balázs Liszt Ferenc Zenei AMI Győr 3 díj
Nagy Beáta Gázserné Horváth Anna Liszt Ferenc Zenei AMI Győr 3. díj
Tóth Blanka Cseri Gyöngyi Kodály AMI Debrecen 3. díj
Borsi Blanka Bana Dóra Bartók Béla AMI Szolnok különdíj
Füzér Zsuzsanna Lakatos Veronika Tiszaújvárosi Ált.Isk. és AMI Tiszaújváros különdíj
Markal Eszter Varga Endre Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola ás AMI Hévíz különdíj
Hortobágyi Luca Németh Hajnalka Bartók Béla AMI Budapest különdíj
Szöllősy Vágó Emese Orbán Boglárka Budapest XXI. Kerületi Fasang Árpád Zenei AMI Budapest 21. ker különdíj
Bazsó Réka Stefánné Kelemen Judit Németh László Aált.Isk. és AMI Göd különdíj
Csévi Sára Czifra Gergely Vujicsics Tihamér AMI Szentendre különdíj
Gass Eszter Bacskó Éva Kazincbarcikai Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola Kazincbarcika különdíj
Nyuzó Zsófia Orbán Boglárka Budapest XXI. Kerületi Fasang Árpád Zenei AMI Budapest különdíj
Tóth Emma Alíz Kohánné Stekly Anikó Dohnányi Ernő AMI Budapest 18.ker. különdíj
Szeszler Ábel Pfaff Erika Szent István AMI Budapest különdíj
Bánszki Enikő Eszter Stuber Zoltán Ceglédi Erkel Ferenc AMI Monori Tagintézménye Monor különdíj
Selyem Dominik Kanta Gabriella Krammer Teréz AMI Csömör különdíj

Név Tanár Iskola Budapest Helyezés
Szőke Borbála Vargáné Korchma Fruzsina Szabolcsi Bence AMI Budapest I. GÁLA
Héty Emese Cseri Gyöngyi Kodály AMI Debrecen I. GÁLA
Márk Viktória Szűcsné Vajda Réka Metrum Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Kapuvár I.
Stier Adrienn Gázserné Horváth Anna Liszt Ferenc Zenei AMI Győr II.
Lóki Ráhel Bálintné Farkas Kitti Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Kaposvár II.
Szennai Rebeka Mária Arnóthné Papp Ildikó Városközponti Ált.Isk. Liszt Ferenc Zeneiskolája Pécs II.
Holló Eszter Panka Stefánné Kelemen Judit Németh László Aált.Isk. és AMI Göd III.
Regenhart Dorottya Lili Belej Ferencné Nádasdy Kálmán AMI Budapest III.
Nagy Kolos Markóné Szalai Gyöngyvér Liszt Ferenc AMI Baja III.
Németh Flóra Marosné Kovács Tünde Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Győr Különdíj
Szirmai Bernadett Bálintné Farkas Kitti Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Kaposvár Különdíj
Bede Borbála Révész Eszter Solti György Zenei AMI Budapest Különdíj
Hodos Anna Kovács Kira Fischer Annie Zenei AMI Budapest Különdíj
Csanády Helga Soltiné Samu Zsuzsanna “SZÓ-LA-M” Alapfokú Művészeti Iskola Kiskőrős Különdíj
Molnár Fanni Vincze Tünde Kecskeméti Kodály Zoltán Ált. Isk. és Középiskola M.Bodon Pál AMIja Kecskemét Különdíj
Nánási Ádám Greksa László Király-König Péter Zenei AMI Szeged Különdíj
Ruttkay Kloé Meredisz Karácsony Erika Budapest XXI. Kerületi Fasang Árpád Zenei AMI Budapest Különdíj

Név Tanár Iskola Város Helyezés
Arnóczki Áron Adriányi Pálné Széptan AMI Bodroghalmi tagintézménye Bodroghalom 1. díj
Tóth Luca Krum Enikő Szabolcsi Bence AMI Budapest 2.díj
Szabó Hanna Csikotáné Erdei Eleonóra Magán AMI és Zeneművészeti Szakképző Isk. Makó 2.díj
Holpár Anna Bálintné Horváth Erika Horváth József AMI Sopron különdíj
Kálmán Eszter Reményi Ágnes Szabolcsi Bence AMI Budapest különdíj
Nagyfi Noémi Marosné Kovács Tünde Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Győr különdíj
Szücs Ábel Csombor Marosné Kovács Tünde Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Győr különdíj

Név Tanár Iskola Város Helyezés
Erdélyi Zsófia Réka Greksa László Király-König Péter Zenei AMI Szeged I. Gála
Réti Eszter Boglárka Stuber Zoltán Ceglédi Erkel Ferenc AMI Monori Tagintézménye Monor I.
Horváth Borbála Bana Dóra Bartók Béla AMI Szolnok II.
Pete Fruzsina Juhászné Bodrogközy Eszter Király-König Péter Zenei AMI Szeged II.
Kiss Viktória Eszter Arnóthné Papp Ildikó Városközponti Ált.Isk. Liszt Ferenc Zeneiskolája Pécs III.
Szűcs Luca Bálintné Farkas Kitti Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Kaposvár III.
Vadas Soma Tardos Horváth Lilla Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest Különdíj

Név Tanár Iskola Város Helyezés
Keszei Johanna Gázserné Horváth Anna Liszt Ferenc Zenei AMI Győr I. GÁLA
Aubrecht Laura Arnóthné Papp Ildikó Városközponti Ált.Isk. Liszt Ferenc Zeneiskolája Pécs II.
Valter Liza Eszter Markóné Szalai Gyöngyvér Liszt Ferenc AMI Baja II.
Böcker Fruzsina Török-Papp Tímea Aelia Sabina AMI Budapest III.
Szabó Fanni Szűcsné Vajda Réka Metrum Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Kapuvár III.

Név Tanár Iskola Város Helyezés
Major Júlia Bálintné Horváth Erika Horváth József AMI Sopron 1. díj
Erdélyi Hanga Hotzi Enikő Budapest XXI. Kerületi Fasang Árpád Zenei AMI Budapest 2. díj
Nagy Renáta Kanyó András Rózsavölgyi Márk AMI Balassagyarmat 2. díj
Szabó Orsolya Kapuy Zsuzsanna Fischer Annie Zenei AMI Budapest 2. díj
Tardy Katalin Baranyi Zsanett Vujicsics Tihamér AMI Szentendre 3.díj
Molnár Júlia Kiss Beáta Kodály Zoltán Ének-zenei Ált.Isk., Gimn. és Zenei AMI Budapest különdíj
Novák Csilla Orbán Boglárka Budapest XXI. Kerületi Fasang Árpád Zenei AMI Budapest különdíj
Székelyi Fruzsina Belej Ferencné Nádasdy Kálmán AMI Budapest különdíj

Tanári díjak:

      Kiss Beáta

 

      Vályi- Nagy Tamásné

 

      Gázserné Horváth Anna

 

      Kozmitsné Tomor Ibolya

 

      Hortobágyiné Pók Szilvia

 

      Cseri Gyöngyi

 

      Szűcsné Vajda Réka

 

      Vargáné Korchma Fruzsina

 

      Adriányi Pálné

 

      Greksa László

 

      Stuber Zoltán

 

    Bálintné Horváth Erika

Zongorakísérői díjak:

Thiago Bertoldi
Bódás Zsuzsanna
Szalókyné Uhrner Judit
Mészáros Pálma
Horváth Andrea
Kozma Anikó
Koszorús Imola Dalma
Domsi Géza